Excelsior, Bulharsko, Varna, Zlaté Písky, 6.6.2018, All inclusive
Číslo zájezdu: 127966832

Excelsior

Bulharsko » Varna » Zlaté Písky

, Hotel starstarstar

FM


Excelsior

Termín:

6.6.2018 - 13.6.2018
Další termíny

Strava:

All inclusive

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

9 853 Kč  -0 %
9 852 Kč ()Kategorie hotelu: ****
Poloha
centrum cca 300 m.
Pláž
cca 350 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.
Vybavení
hotel s 200 pokoji na 7 podlažích. Přijímací hala s recepcí, výtahy, trezory na recepci k pronajmutí (cca 6 BGN/den), restaurace a bar. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.
Ubytování (F)

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 26 m2, s klimatizací, sat. TV, posezením, telefonem, chladničkou, sprchou, WC, balkonem nebo terasou.

Jednolůžkové pokoje (A1B): cca 16 m2, bez posezení, s balkonem, jinak jako A1A.

Superior pokoje (A2C/A3C): cca 28 m2, bez posezení, s balkonem, jinak jako A2A.

Komfort pokoje (A2K/A3K): cca 30 m2, ve vyšších patrech, s vanou nebo sprchou, balkonem, výhledem na moře, jinak jako A2A.

Joker pokoje (A2S): bez balkonu a terasy, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Rodinné pokoje (A2D/A3D/A4D): 2 pokoje, bez určení rozměru pokoje, jinak jako A2A.

Stravování
all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 11.00 - 23.00 h. Káva, čaj a sušenky 14.30 - 17.00 h. Snacky, ovoce a zmrzlina 11.00 - 16.00 h.
Sport/aktivity
zdarma: stolní tenis. Denní a večerní animační program.
Internet
WiFi v lobby zdarma, na pokojích za poplatek.
Wellness
zdarma: vířivka.
Info
místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.
Ušetřete (F)

sleva za včasnou rezervaci:
30% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2017, 20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2018, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2018


výhodné termíny:
7=6/14=12 při odletech 13.6.-20.6.2018, 1.9.-6.9.2018


výhodná nabídka:
Joker pokoje
Dětská sleva (F)

A2A/A2S: 1 dítě (do 13,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2C: 1. dítě (do 13,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu, 2. dítě (do 13,99 let) 50% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Cena zájezdu zahrnuje

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

USP

hotel v blízkosti pláže
dětský bazén a hřiště
nabídka joker a rodinných pokojů
Popis hotelu

Hotel v blízkosti pláže. Dětský bazén a hřiště. Nabídka joker a rodinných pokojů.

Děti
vestavěný dětský bazén, dětské hřiště, dětský animační program, miniklub (4-12 let), dětské židličky. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.
Ostatní informace: Tento zájezd se řídí ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu. Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Všechny potřebné podklady dle tohoto zákona jsou uvedeny v daných nabídkách, což je popis hotelu, kategorie, cenové podmínky atd. Tyto informace udává pořádající cestovní kancelář. Pořádání zájezdu se řídí podle všeobecných podmínek organizující cestovní kanceláře, které obdržíte od prodejce. Pořadatelem tohoto zájezdu je Thomas Cook s.r.o.,25773283.V souladu se zákonem č.159/199 Sb. a všeobecnými podmínkami vycházející z tohoto zákona a ze zákona č.89/2012 Sb. občanského zákoníku má každá cestovní kancelář možnost v případě nepředvídatelných událostí změnit podmínky pořádání zájezdu.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK